Wybór klasycznego portfela damskiego.

manga-przedsiębiorcow-noir-projektu-wektor_294-11Święta tuż, tuż, a my jeszcze nie wiemy co kupić małżonce na prezent gwiazdkowy? Otóż w zdecydowanej większości przypadków, wybór będzie dość prosty. Najlepiej zakupić jakiś ciekawy, markowy i wyjątkowo elegancki element galanterii skórzanej, czyli dobrą torebkę czy też portfel. W przypadku portfela będzie lepiej, bowiem jak wiemy, kobiety uwielbiają trwonić pieniądze, wobec czego zachodzi poważne podejrzenie iż posiadane przez nie portfele dość szybo będą ulegać wyeksploatowaniu, a co za tym idzie, warto zakupić na wszelki wypadek nowy. W końcu ciągłe zakupy będą dla portfela bardzo męczące. Ciągłe wyjmowanie go, otwieranie, przekładanie banknotów i kart płatniczych, musi wykończyć każdy, nawet najlepszy portfel. Zobaczmy zatem jak wybrać portfel dla małżonki aby zapewnić sobie spokojne święta i zadowoloną żonę w tym okresie.

Wybór odpowiedniego modelu.

W pierwszej kolejności powinniśmy wybrać odpowiedni model portfela, w taki sposób, aby odpowiadał on naszej małżonce pod względem zarówno kolorystyki jak i stylistyki. My w końcu powinniśmy najlepiej wiedzieć co nasza druga połówka lubi najbardziej a czego raczej unika, wobec czego nie powinniśmy mieć z tego tytułu zbytnio dużych problemów. Oczywiście portfel wybieramy skórzany, a jeśli już zdecydujemy się na portfel ze skóry ekologicznej, to warto najpierw starannie wysondować producenta, bowiem nie wszyscy produkują portfele ze skóry syntetycznej o najwyższej jakości. Jak jednak pokazuje ze swą nieśmiertelną walizką Louis Vuitton, także i skóra syntetyczna może być dobrej jakości i wytrzymała jak skóra naturalna. Tak, tak, moi drodzy w przypadku słynnej walizki, całe jej obicie z logiem LV, jest wykonane ze skóry ekologicznej, a pozostałe elementy z naturalnej. Tak więc portfel wybieramy tak, aby był wytrzymały. Oczywiście musi być także funkcjonalny, więc powinien posiadać ze dwie przegródki na banknoty i mnóstwo zakładek na karty płatnicze (pewnie i tak kobiecie nie powierzymy więcej niż jednej karty, ale niech ma i niech się cieszy, że ma dużo miejsca na karty). Ostatecznie zwracamy uwagę na stylistykę i kolorystykę, przy czym pamiętajmy, że czarny pasuje do wszystkiego, więc nie trzbe będzie kupować w przyszłości drugiego, pasującego do innych kreacji.

Gdzie kupić dobry portfel?

Kiedy już ustaliliśmy, że małżonka dostanie jedną kartę płatniczą do swojego nowego, czarnego portfela, możemy przystąpić do wyszukania odpowiednich sklepów, w których można będzie dokonać takiego zakupu. Otóż zdecydowanie najlepszym wyjściem jest zakup w sklepie internetowym. Nie trzeba wychodzić z domu, a zakupy można robić z butelką ulubionego piwa w ręce, co ucieszy z całą pewnością większość z typowych mężczyzn. Możemy tutaj na przykład skorzystać z oferty sklepu internetowego Gregorio, w którym kupimy portfele damskie, przeróżnych stylizacji i kolorystyk, a te czarne, które odpowiadają nam najbardziej także. Na sam koniec można jeszcze do portfela wepchnąć jakiś banknot, na dobry początek, aby małżonka mogła od razu ucieszyć się, że nowy portfel nie przychodzi do niej z pustymi ręk… przegródkami, i problem mamy z głowy. Do następnego roku, kiedy to trzeba będzie wysilić się nieco bardziej i kupić małżonce czarną torebkę do wszystkiego.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s